Modcheck 12/19

2 grudnia 2019       Aktualności

Oto ostatni w tym roku zestaw polecanych modów – na grudzień 2019 roku. Jeżeli jesteś twórcą moda lub jego użytkownikiem i chciał(a)byś, by ten pojawił się w następnym modchecku, skontaktuj się z nami przez mail admin@kenshi.pl.

The Mad Hatters Hat Shop

Autor: Benthedaddy – Mad Hatter | Link: Warsztat Steam

Mod ten dodaje Sklep Szalonego Kapelusznika, budynek położony w The Eye (Oku), na południe od Trader’s Edge (Zbocze Handlarza). W miejscu tym można zakupić kilka niepowtarzalnych hełmów – choćby wikinga, gladiatora czy Mandalorianina. Oprócz tego autor umożliwia dodanie każdego z hełmów osobno w formie odpowiednich modów.

Missing Sheath

Autor: Acord | Link: Warsztat Steam

Modyfikacja Missing Sheath dodaje brakujące pokrowce do broni, głównie dwuręcznych by postacie nie biegały z nagimi ostrzami na plecach. Twórca na bieżąco pracuje nad kolejnymi „pojemnikami”, a postępy nad nimi można śledzić na stronie modyfikacji w Warsztacie.

Thrashers – New „Old Machines” Enemy Type

Autor: IdeaDork | Link: Warsztat Steam

Zdecydowanie jeden z najciekawszych modów jakie pojawiły się w ostatnich miesiącach w Warsztacie. Dodaje on – w miarę nie niszczące lore Kenshi – nową odmianę Szkieletronów zwanych „Trasherami” – dwunożnych dronów strażniczych uzbrojonych w wyrzutnię harpunów. Można na nie trafić w bardziej odludnych miejscach kontynentu, podróżują w niewielkich drużynach. Lepiej uważać…

Honger02.12.2019

Skomentuj post!© 2019-2021 Kenshi Polska. Kenshi jest marką należącą do Lo-Fi Games Ltd. Niniejsza strona ma charakter informacyjny.