Modcheck 11/19

1 listopada 2019       Modyfikacje

Kenshi Polska przedstawia listę Modcheck 11/19 – najlepsze, subiektywnie wybrane mody na miesiąc listopad 2019 roku.

CMRoad

Autor: KOZ | Link: Warsztat Steam

CMRoad to prosta modyfikacja umożliwiająca budowanie dróg w świecie Kenshi. Do wyboru mamy drogi asfaltowe, kamienne (w dwóch wersjach) oraz możliwość dodania oświetlenia w postaci lamp gazowych. Budowa działa podobnie jak w przypadku stawiania murów. Niestety mod ten pozwala jedynie na tworzenie wizualnych ścieżek, aby wytyczać drogi rozpoznawane przez NPC należy narysować odpowiedni NavMesh w edytorze.

Tents

Autor: oi___io | Link: Warsztat Steam

Jak nazwa wskazuje, mod dodaje namioty będące alternatywą dla vanillowych śpiworów – oprócz leczenia postaci chronią też przed kwasem, nie uniemożliwiają jednak porwania śpiącego czy ostrzelania go z kuszy. Namioty występują w wersjach jedno-, trzy- i pięcioosobowych, a do budowy potrzebny jest Tent Kit tworzony przy użyciu Kit Makerów.

Oni hat

Autor: TuRmix | Link: Warsztat Steam

Oni hat dodaje nowe nakrycie głowy do gry inspirowane pracą Z. W. Gu (można zobaczyć w serwisie ArtStation). Zapewnia średnią ochronę przed deszczem i burzami piaskowymi oraz dodaje bonus do kusznictwa i percepcji.

Honger01.11.2019

Skomentuj post!© 2019-2021 Kenshi Polska. Kenshi jest marką należącą do Lo-Fi Games Ltd. Niniejsza strona ma charakter informacyjny.