Modcheck 08/20

1 sierpnia 2020       Aktualności

Kolejne miesiące, kolejne zaległości, ale w kwestii modów bardzo wciągnął mnie Project Genesis: World Overhaul (teraz nazywany po prostu Genesis), i jest szansa że będzie jeszcze bardziej „rozbuchany” niż w podczas pisania poprzedniego wpisu. Niniejszy Modcheck wskaże kilka najlepszych modów, które warto ograć w ciągu najcieplejszego miesiąca roku!

Jeżeli jesteś twórcą moda lub jego użytkownikiem i chciał(a)byś, by ten pojawił się w następnym modchecku, skontaktuj się z nami przez mail admin@kenshi.pl.

Backpacks Overhaul

Autor: Elwo | Link: Warsztat Steam

„Backpacks Overhauld” rozwija dość ograniczoną listę plecaków w „waniliowej” wersji gry. Dodaje on pięć unikalnych pojemników na przedmioty, które można stworzyć własnoręcznie bądź kupić w sklepie. Każdy ma inny projekt, pojemność, i dodaje nieco więcej „unikatowości” bohaterowi.

Sailbacks – Mechanical Beasts of Burden

Autor: IdeaDork | Link: Warsztat Steam

Kolejny projekt od wyśmienitego moddera, IdeaDorka. Dodaje on do świata Kenshi kolejny rodzaj robotów wędrujących za graczami – Sailbacksy – które napędzane są światłem słonecznym łapanym przez ogromne żagle na ich grzbietach. Do poprawnego funkcjonowania nie są wymagane inne mody autora, ale jest zalecane wrzucenie wszystkich.

Provincial Ronin – Garb for the Common Fighter

Autor: IdeaDork | Link: Warsztat Steam

Provincial Ronin to niewielki mod dodający ubrania „prowincjalnego samuraja”, czyli słomiany kapelusz z zasłoną na twarz, lnianą tunikę i słomiane naramienniki. To nie jest pancerz, który sprawdzi się przeciwko ciężkozbrojnemu samurajowi, ale i tak twoja postać zwróci uwagę wszystkich innych, gdy będzie szła środkiem pustyni.

Honger01.08.2020

Skomentuj post!© 2019-20 Kenshi Polska. Kenshi jest marką należącą do Lo-Fi Games Ltd. Niniejsza strona ma charakter informacyjny.