Modcheck 03/20

11 marca 2020       Aktualności

Niestety przez natłok obowiązków w kwestiach studenckich i zawodowych kompletnie zapomniałem o lutowym modchecku, stąd zamiast niego pojawi się bardziej rozbudowany marcowy, czyli ten, który teraz czytasz – nieco spóźniony, ale to z powodu oczekiwania na poprawki do prawdopodobnie najlepszego moda 2020 roku, jakim jest Project Genesis: World Overhaul. Zaczynajmy!

Jeżeli masz własną propozycję na mod do przyszłego zestawienia, wyślij link do niego na maila admin@kenshi.pl.

Project Genesis: World Overhaul Alpha

Autor: Genesis Modding Guild | Link: Warsztat Steam / Nexus Mods

Project Genesis to tak właściwie kompilacja kilkudziesięciu modów połączonych ze sobą tak, by żaden ze sobą nie kolidował ani nie powodował problemów. Rozwija podstawowy świat i fabułę o nowe linie dialogowe, frakcje, lokacje, postacie i uzbrojenie. 13 marca można się spodziewać wersji Alpha 4 (to jest Alpha 3), a listę modyfikacji jakie są zawarte w tej paczce (i nie trzeba ich dodatkowo subskrybować) można znaleźć tutaj.

Wildlife+ [Crocuta]

Autor: Serpy | Link: Warsztat Steam

Pierwszy z planowanej serii modów wzbogacających faunę świata Kenshi. Crocuta dodaje kilka nowych gatunków kościopsów – hieny o różnym umaszczeniu i statystykach, które można znaleźć w wielu zakątkach świata i przygarnąć, jeśli damy radę. Oprócz tego modyfikacja zawiera nowy start jako oswoiciel kilku z nowych psowatych.

CMDarkside

Autor: KOZ | Link: Warsztat Steam

Dość niecodzienny, aczkolwiek interesujący mod dodający groteskowe elementy gore, między innymi stół z wiertłem i szubienice. Zawiera dodatkowe efekty krwi więc osobiście nie zalecam go komuś, kto nie przepada za zbytnią brutalnością w grach.

Fur and hide sets

Autor: Arkhiel | Link: Warsztat Steam

Jak wskazuje nazwa, modyfikacja dodaje kilka futrzanych ubiorów i zbroi, które wytwarza się w osobnym warsztacie i przy użyciu surowych skór, a nie przetworzonych.

Ninjas of Kenshi

Autor: Hoser | Link: Warsztat Steam

Nieco rozwija wszystkie frakcje ninja obecne w grze wprowadzając poprawki w nazewnictwie, dodając nowe jednostki i umożliwiając dołączenie do większości z tych organizacji.

The Outlanders

Autor: 『Kit』 | Link: Warsztat Steam

Modyfikacja dodająca wrogo nastawioną frakcję bandytów wzorowaną na popularnym wyobrażeniu wikingów/barbarzyńców. Ich wioska znajduje się w Zgorzeli (Darkfinger), a tam można znaleźć projekty ich uzbrojenia.

Honger11.03.2020

Skomentuj post!Solev00

9 miesięcy ago

Project Genesis jest super i mam nadzieje ze dodadza wiecej modow do niego

© 2019-20 Kenshi Polska. Kenshi jest marką należącą do Lo-Fi Games Ltd. Niniejsza strona ma charakter informacyjny.