Modcheck 01/20

1 stycznia 2020       Aktualności

Witamy w nowym roku! Czas ciągle leci do przodu, a Kenshi w teorii jest cały czas takie same (to i dobrze, i źle). Na szczęście mamy mody, które tylko pozwalają na odkrywanie tej gry na nowo i na nowo. Oto pierwszy Modcheck dla roku 2020!

Jeżeli jesteś twórcą moda lub jego użytkownikiem i chciał(a)byś, by ten pojawił się w następnym modchecku, skontaktuj się z nami przez mail admin@kenshi.pl.

Kaizo

Autor: Seth | Link: Warsztat Steam

„Kenshi Kaizo” jest modem typu total overhaul rozwijającym lub ulepszającym grę o więcej treści. Nie zbaczając zbytnio od „vanilliowych” zasad uniwersum gry mod dodaje od siebie masę dialogów, nową „fabułę”, dodatkowe mniej lub bardziej ważne postacie poprawia mechaniki walki, rekrutacji czy prowadzenia rozmów w celu uniknięcia manta oraz poprawia balans. Konkretną listę zmian można znaleźć w Workshopie.

Processor Unit – Robotic Pack Mule

Autor: IdeaDork | Link: Warsztat Steam

Niewielki treściowo, ale wysokiej jakości mod dodający nowe „zwierzę” jakim jest robot-muł. Funkcjonuje podobnie jak dowolny potwór którego można kupić – chodzi za drużyną, nosi nadmiarowy sprzęt i walczy jeśli wymaga tego sytuacja.

CMLabel

Autor: KOZ | Link: Warsztat Steam

Modyfikacja dodająca pojemniki, które można graficznie oznaczać w celu sortowania i łatwiejszego zarządzania logistyką swoich zdobyczy czy wyprodukowanego szpeju. Obsługuje zestaw ikon i znaki ASCII. Jedynymi wadami jest konieczność korzystania z trybu deweloperskiego i możliwość „stackowania” skrzyń tylko na płaskiej powierzchni.

Honger01.01.2020

Skomentuj post!© 2019-2021 Kenshi Polska. Kenshi jest marką należącą do Lo-Fi Games Ltd. Niniejsza strona ma charakter informacyjny.