Kenshi Polska x FLATlabs

3 listopada 2019       Aktualności

Jakiś czas temu portal Kenshi Polska rozpoczął współpracę z FLATlabs, dołączając do pilotażowego programu Omentum – systemu wzajemnej współpracy autorów treści w którym FLATlabs dostarcza mentoring i merytoryczno-usługowe wsparcie w zamian za reklamę i udział w projekcie.

FLATlabs to serwis zajmujący się publikacją autorskich spolszczeń i tłumaczeń, budowaniem społeczności wokół produkcji oraz treningiem i dostarczaniem wiedzy na tematy okołogamingowe czy influencerskie. Omentum natomiast to nazwa wspólna dla wszystkich inicjatyw jakie tworzy FLATlabs albo usług współpracujących z organizacją. Kenshi Polska ma zaszczyt być pierwszym członkiem programu przyjmując propozycję współpracy przy tworzeniu spolszczenia do gry Kenshi, a w przyszłości – do modów i Kenshi 2.

Sprawdź FLATlabs!

Od tej pory wszelkie zapytania czy sugestie związane z tłumaczeniem przekierowywać będziemy bezpośrednio do działu tłumaczeń FLATlabs, możecie robić to też sami kontaktując się z nimi pod adres tlumaczenia@flatlabs.pl, przy okazji nadając wiadomości adekwatny tytuł. Kenshi Polska pozostaje jednak nadal serwisem informacyjnym odnośnie debiutanckiego dzieła studia LoFi Games.

Honger03.11.2019

Skomentuj post!© 2019-2021 Kenshi Polska. Kenshi jest marką należącą do Lo-Fi Games Ltd. Niniejsza strona ma charakter informacyjny.