July Community Update

8 sierpnia 2020       Aktualności

Niniejszy artykuł jest tłumaczeniem i skróconym odpisem oryginalnej wiadomości z 4 sierpnia, zamieszczonej na łamach Społeczności Steam. Z oryginałem można zapoznać się pod tym linkiem.

Trzymajcie się, i niech pustynia was nie pochłonie!
Honger

Aktualizacje

Lipcową Aktualizację prezentuje Caliburn. Wspomina on na temat informacji przekazanych w ciągu minionych tygodni, nawiązuje do aktualnych wydarzeń i daje zarys tego, co nadejdzie. W tym przypadku przedstawia parę wieści na temat zespołu Lo-Fi i tego, w jaki sposób sobie radzą z izolacją chorobową i pracą nad Kenshi 2.

Jeśli chodzi o przeszłość, to zeszłomiesięczna aktualizacja do 1.0.50 gry przyniosła możliwość zmiany miejsca na zapisy gry ze względu na problemy z tworzeniem ich na najnowszej wersji Windowsa. Informacje na temat tego update’a można znaleźć tu.

Poza tym zespoł wypracowuje nowe szablony zgłaszania błędów w grze, tak, by zadbać o dawne, a nierozwiązane problemy, oraz ułatwić walkę z tymi zgłaszanymi na bieżąco. Najważniejsze dla Lo-Fi jest zachowanie przejrzystości zgłaszania błędów do Kenshi 1 i jak najszybsza weryfikacja tych wiadomości.

Guy, Goosey i Boodals

W kolejnych sekcjach artykułu Caliburn przedstawia trzech pracowników studia: artystę koncepcyjnego Guya „Warlsa” Warleya, Victora „Mr4Gooseya” Goossensa i Harrisona Boodalsa. Wszyscy trzej są nowo przybyłymi członkami ekipy i w niniejszyn tekście pokazują w jaki sposób pracują, jakie mają zdanie na temat pracy nad Kenshi zdalnie, z własnego domu, i jak radzą sobie z balansem życia prywatnego i zawodowego.

Ponadto pod koniec artykułu autor prezentuje dwie ciekawe grafiki „koncepcyjne” odnośnie Kenshi 2.

Czy zostaną rzeczywiście umieszczone w grze, czy służą jedynie do testów możliwości silnika UE4, na którego twórcy przerzucili się tuż po ogłoszeniu prac nad drugą częścią Kenshi – o tym można jedynie zgadywać.

Honger08.08.2020

Skomentuj post!© 2019-20 Kenshi Polska. Kenshi jest marką należącą do Lo-Fi Games Ltd. Niniejsza strona ma charakter informacyjny.